Volné pracovní pozice

Operátor CNC soustruhu Mazak

náborový příspěvek 20.000 Kč

  • Mazak Quick Turn Nexus 200, řídící systém Mazatrol

Operátor CNC frézovacího centra

  • Akira Seiki 1350, řídící systém Heidenhein

Soustružník ( SV18, SU50)

náborový příspěvek 10.000 Kč

• Kompletní obsluha konvenčního soustruhu, zajištění základní údržby stroje a nástrojů
• Jednosměnný provoz

Náplň práce:
• Kompletní obsluha stroje
• Výroba přesných dílů v požadované kvalitě a v souladu zadaných pracovních postupů, dodaných programů a dokumentace
• Zajištění základní údržby stroje a nástrojů
• Práce ve dvousměnném provozu

Požadujeme:
• Ukončené odborné vzdělání v technickém oboru – obráběč kovů, mechanik seřizovač, CNC programátor apod.
• Čtení výkresové dokumentace
• Zkušenosti se systémem přípravy (čtení programů), nastavování korekcí, orientace v obráběcích nástrojích, kontrola hotových výrobků
• Samostatnost, flexibilita, zodpovědnost
• Praxe na uvedeném stroji výhodou

METROLOG, kontrolor kvality

  • Měřidla: Správa všech měřidel (evidence, inventarizace, kalibrace)
  • 3D měření: Programování, provoz, údržba 3D měřícího zařízení DEA Pioneer
  • Kontrola kvality: Vstupní kontrola na kooperovaných dílech, Mezioperační výrobní kontrola, Výstupní kontrola
  • Neshody: Vedení knihy neshod, vyhodnocování neshod a návrhy nápravných opatření, reklamační protokoly

Požadujeme:

  • ÚSO vzdělání v některém strojírenském oboru, čtení výkresové dokumentace
  • Zkušenosti s prací na 3D měřícím zařízení, zkušenosti v oblasti metrologie, znalost ISO 9001

Řidič dodávky sk.B, manipulant

• Příjem a složení materiálu, kontrola množství, uskladnění
• Balení a nakládání expedovaných dílů,  rozvoz zákazníkům, údržba firemního vozidla
• Vyzvednutí a doprava objednaného materiálu a nástrojů
• Práce s portálovým jeřábem a manipulačním vozíkem VZV

Obsluha NC pil

• Příprava materiálu v kovovýrobě, obsluha NC pil
• Vedení skladu s materiálem, zajištění základní údržby pil
• Práce s portálovým jeřábem a manipulačním vozíkem

Operátor NC soustruhu

  • TOS Čelákovice (SUA80), řídící systém Heidenhein

Nabízíme:
• Práci v zázemí stabilní firmy
• Měsíční bonusy podle dosažených výsledků
• Roční odměny podle výsledků firmy
• Zajištěné stravování s příspěvkem zaměstnavatele nebo stravenkový paušál
• Firemní zvýhodněné tarify u mobilního operátora
• Náborový příspěvek 10.000,- až 20.000,- Kč u vybraných profesí
• Pracoviště v Náměšti nad Oslavou, nástupu ihned, pracovní úvazek na HPP, smlouva na dobu neurčitou

V případě, zájmu o uvedenou pozici, zašlete svůj strukturovaný životopis na email vesely.atcstyl@seznam.cz nebo nás kontaktujte na telefonních číslech 736 272 899 (pan Veselý).

 V případě zájmu o práci nebo některou pracovní pozici vyplňte prosím kontaktní formulář pro zájemce nebo zašlete zde uvedený dotazník. Pokud budete přikládat pouze životopis, musí obsahově odpovídat dotazníku, důležité jsou pro nás reference.
open-office-writter-iconword-icon
DOC soubor pro MS Word nebo Open Office- dotaznik pro zájemce o práci

Pro uchazeče o zaměstnání

1 + 1 = ?